Eventy

W eventach chodzi głównie o pomysł i zaufanie. “Dowozimy” obie te rzeczy. Organizacja spotkań i konferencji. Wyjazdy typu incentive. Targi i stoiska sprzedażowe. Promocje i premiery. To główny zakres naszych działań.

Poniższa strona to wycinek naszych ciekawszych realizacji. W razie pytań prosimy o mail: info@aidi.pl

Strefa PlayStation na Warsaw Games Week 2015
W dniach 23-25 października odbyła się w Warszawie, długo oczekiwana przez fanów gier kopmuterowych, pierwsza edycja Warsaw Games Week. Dla Sony PlayStation Polska zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy ekspozycję o powierzchni ponad 1 000 metrów kwadratowych. 150 stanowisk z konsolami PS4, przedpremierowe pokazy najnowszych gier i pierwsza w Polsce prezentacja PlayStation VR pozwalającego na granie w rzeczywistości wirtualnej przyciągnęły do hali Expo XXI blisko 20 000 zwiedzających a strefa PlayStation była najbardziej oblegana przez spragnionych wrażeń graczy.

Premiera Sony Playstation 4 w centrach handlowych 2014

Ciekawe i trudne zadanie. Premiera Playstation 4. 4 lokalizacje w tym samym okresie. 4 stoiska do zbudowania w tym samym okresie. Tysiące ludzi w ciągu tygodnia. Dużo zabawy i satysfakcji.

Evobus na targach TRANSEXPO 2012, 2013, 2014

Trzykrotnie mieliśmy przyjemność realizować targi dla firmy EvoBus.
Duże przedsięwzięcie logistyczne
– Ponad 700 m2 stoiska.
– Od 3 do 5 autobusów.
– Premiery nowych autobusów. Np. w 2013 pokaz Setry ComforClass 500 – podróż przez historię autobusów marki Setra od początku XX wieku po czasy najnowsze. Szalone lata 20-ste, Marylin Monroe, rock ‘n’ roll, epoka disco.
– 30 m2 multimediów.
– Ekran bezszwowy o długości 9 metrów umieszczony na wysokości 5.5 metra.
– Restauracja na 70 osób.
– 2 sale konferencyjne.

Stoiska wyróżniane przez firmę Targi Kielce jako najładniejsze stoisko!

Fabryka Marzeń Mercedes-Benz 2014 – 2015

To seria eventów organizowanych przez naszą agencję dla dilerów Mercedes-Benz.
Akcja nazywa się Fabryka Marzeń i ma za cel prezentację specjalnych samochodów marki Mercedes. Klienci mają okazję przejechać się m.in smartem Brabusem, pięknym cabrio SLK, porównując E Coupe z E Cabrio, poznać osobiścię legendę – Mercedesa SL oraz przetestować prawdziwą terenówkę. Mercedesa Klasy G. By nie zanudzić uczestników zwiedzamy piekną Polskę. Byliśmy w prawie 30 miejscach: w Kazimierzu, Fołutowie, Wrocławiu czy Poznaniu. Samochody z charakterystycznymi naklejkami, uśmiechnięta ekipa ID, idealna szansa by poznać luksusowe samochody Mercedes-Benz.

BASF – Marketplace of innovations 2014

Razem z Events Design organizowaliśmy imprezę prezentującą współczesne dokonania firmy BASF na świecie. Rynek Innowacji, to miejsce gdzie można samemu zapoznać się z budową katalizatora samochodowego, poznać dokonania na rzecz czystego środowiska czy specjalnego smarta opracowanego z firmą Mercedes.
Ta trzydniowa impreza była również szansą na pozyskanie praktyk dla studentów. Przez tydzień Torwar w Warszawie należał do nas!
Prowadzenie imprezy: Agata Konarska
Wieczorna gala to występ Anny Marii Jopek

“Bezpieczna zima” – Mercedes 4Matic test drives 2012, 2013, 2014
Piękny GLK, wygodny i bezpieczny ML, kultowy G. Instruktorzy off-road, handlowcy, konkursy i nagrody. Seria akcji organizowanych dla Mercedes-Benz. Co tydzień w innym miejscu. Akcję organizowaliśmy już 3 krotnie. Za każdym razem coś nowego silny wiatr czy Ciężkie zimowe  temperatura poniżej 30 stopni. Odpowiedzialność za samochody testowe.

Odpowiednie podejście do potencjalnych klientów i troska o “Gwiazdy Mercedesa” – Michała Żebrowskiego, Mateusza Damięckiego czy Anię Muchę.

W sezonie 2016 impreza zmieniła nazwę na Mercedes-Benz SUV Experience 2016.
więcej >>

 

Premiera Gran Turismo 5 – wyjazd na Nürburgring

10 młodych finalistów Gran Turismo zabraliśmy do zielonego piekła. Prawie 200 konny Renault Clio, prawie 30 km tor. Nie lada wyzwanie dla młodych ludzi. Często był to ich pierwszy kontakt z torem. Szkolenia teoretyczny. Test drogowy wokół Ringu. I w końcu upragnione samodzielne okrążenia po torze. Potem taxi drive z instruktorami; Maćkiem Dominiakiem i Marcinem FIlipowiczem. Zwiedzanie toru, konkurs zmiany opon. Poziom adrenaliny 10!
Chcesz wyjechać na Nürburgring bądź inny tor – taka impreza do zorganizowania z nami!