POS

Wchodząc do sklepu, salonu, apteki z pewnością znajdziesz materiały naszego autorstwa – ulotki, standy, ekspozytory. Gdy popatrzymy z perspektywy, główne nasze aktywności to:

Farmacja
Słowo farmacja zawęża trochę temat, ponieważ z całą stanowczością możemy stwierdzić, że specjalizujemy się w materiałach medycznych i to w szerokim rozumieniu tego słowa. Skutecznie wymyślamy nowe projekty do aptek oraz materiały kongresowe. Nasze komunikaty świetnie trafiają zarówno do pacjentów, jak i do lekarzy.
Dobra Luksusowe
To specjalna kategoria. Marki takie jak Mercedes czy produkty firmy Sony wymagają specjalnej oprawy, ponieważ trafiają do wyrafinowanych klientów. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam bez problemu o takową oprawę dbać tak, aby promocja tzw. marek „z górnej półki” była naprawdę na wysokim poziomie.
W opisie naszego dorobku na polu dóbr luksusowych jako świetny przykład może posłużyć hotel Rialto. Tu każdy materiał był zaprojektowany specjalnie, łącznie z produkcją papieru czerpanego z logiem klienta.
Sklepy
Dzięki współpracy przy Milce, Tassimo czy Millicano mogliśmy rozwinąć swoją działalności również na polu reklamy sklepowej. Listwy półkowe, woblery, standy i inne tego typu materiały nie są dla nas najmniejszym problemem. Bez żadnych przeszkód w krótkim czasie jesteśmy wstanie je zaprojektować oraz wyprodukować.
Wsparcie imprez
Czy to targi, czy event potrzebujesz materiałów promocyjnych. Nasza agencja wychodzi naprzeciw również takim potrzebom. Ścianki promocyjne, trybunki, rollupy itp. – wymyślimy, zaprojektujemy, wyprodukujemy, ustawimy. Jednym słowem – dopniemy wszystko na ostatni guzik.