Aplikacje mobilne

Ta nowoczesna forma prezentacji produktu jest znacznie ciekawsza od materiałów drukowanych czy zwykłej prezentacji z komputera. Interaktywna forma służy budowaniu dobrej atmosfery podczas spotkania. Taka prezentacja z pewnością zostanie zapamiętana a przedstawiciel wykreuje w ten sposób nowoczesny wizerunek swojej firmy.

Nasza agencja od lat tworzy aplikacje – począwszy od analizy potrzeb klienta, przez opracowanie projektu interfejsu, analizę funkcjonalności a skończywszy na kodowaniu i dystrybucji gotowej aplikacja na urządzenia klienta.

Realizowaliśmy aplikacje dla takich firm jak: ROCHE, IPSEN, Mercedes-Benz Polska.

Oferujemy:

– Zakup i serwisowanie urządzeń
– Tworzenie indywidualnych aplikacji biznesowych
– Projekt wykorzystania iPad’a w Twoim biznesie
– HOT LINE/ HELP DESK

Szukasz rozwiązania? Napisz: info@aidi.pl

Nowa wersja aplikacji dla Mercedes-Benz Bank

Dla Mercedes-Benz Bank wykonaliśmy projekt  i wyprodukowaliśmy aplikację, która w przejrzysty sposób prezentuje dostępne oferty na finansowanie zakupu nowego auta marki Mercedes. Teraz nadszedł czas na nową odsłonę i kolejną aktualizację, którą prezentujemy poniżej.

Aplikacja ta pozwala w wygodny sposób zapoznać się z treścią aktualnych ofert i jest regularnie uaktualniana.

Aplikacja dla przedstawicieli medycznych firmy IPSEN Polska

Na urządzenia mobilne iOS tworzymy aplikacje dla firm z branży medycznej. Przedstawiciele firmy IPSEN używają naszej aplikacji do prezentowania nowych produktów, aktualnych wyników badań czy najnowszych publikacji medycznych. Aplikacje jest w pełni interaktywna, użytkownik oprócz obejrzenia animacji oraz filmów może zweryfikować swoją wiedzę przy pomocy interaktywnych diagramów, wykresów i quizów korzystając z intuicyjnego, dotykowego interfejsu. Wyniki mogą być od razu sprawdzone, zinterpretowane i skorygowane. Zawartość merytoryczna tworzona jest przy współpracy lekarzy a uaktualnienia dokonywane są kilka razy do roku.

Więcej o w współpracy z firmą IPSEN tutaj. Całość współpracy w oparciu o system Veeva CRM.