Social Media

Social Media by ID Advertising

Zgodnie z popularnym w branży szablonem powinniśmy napisać, że: „Jako kreatywna agencja z młodym i energicznym zespołem jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się trendami … ” Nie możemy jednak tego zrobić, ponieważ działamy na rynku już ponad 10 lat. Nasze doświadczenie daje nam możliwość wnikliwej obserwacji rynku i podążanie za wymaganiami zarówno producentów jak i konsumentów reklamowanych przez nas produktów. Dlatego w ID stworzymy dla Was dowolną aplikację na iPad’a albo w razie potrzeby zajmiemy się ciągle powiększającym swój obszar i zmieniającym się rynkiem Social Media. Mamy już doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze wszelkiej maści akcji reklamowych na portalach takich jak Facebook, Nasza-Klasa itp. a zarazem odkrywamy nowe formy reklamy społecznościowej, które otwierają się i zamykają wraz z panującymi trendami oraz cyklem życia popularnych wśród potencjalnych klientów portali. Dlatego właśnie nasza oferta jest bardzo szeroka i dostosowana do indywidualnych wymagań a składają się na nią:

– stała obserwacja i analiza procesów i trendów komunikacyjnych

– budowa, rozwój i optymalizacja profilu firmowego na portalach typu Facebook

– projektowanie i obsługa aplikacji reklamowych i konkursowych

– planowanie i wdrażanie strategii komunikacyjnych w social media

– organizacja spójnych i wielopłaszczyznowych kampanii reklamowych w Social i Engagement Ads

– opracowanie i zakup reklam

– opracowanie i implementacja planów komunikacji z konsumentem

– kompleksowa obsługa firm w mediach internetowych

smart
Nie wszystkie produkty jednakowo predysponują do takiej formy reklamy. Mamy przyjemność zajmować się na przykład smartem. To idealny produkt do wdrażania nietypowych form komunikacji i uzupełnienia ich standardowym ATL’em. Współpraca z Różową Listą, konkurs na Facebook oraz billboardy w metrze. To połączenie na pozór nie łączących się ze sobą form reklamy. Więcej o smarcie.

Gran Turismo 5
Wprowadzenie długo oczekiwanej gry Gran Turismo 5 była dla nas nie lada gratką. Zorganizowaliśmy serię eventów w galeriach handlowych, całość akcji nagłośniliśmy na portalu Facebook oraz forach graczy komputerowych. Na efekty nie trzeba było czekać długo. Pierwsza impreza w Gdańsku to szansa na zapoznanie się z grą przed premierą – przyjeżdżali fani z całego Pomorza. Imprezę odwiedzali gracze z całej Polski nie ograniczając się do miejsca swojego zamieszkania. W Poznaniu pojawili się ludzie z… Gdańska. Popularność tego eventu to oczywiście popularność samej gry ale też dobre nagłośnienie tego wydarzenia oraz imponująca nagroda główna. Możliwość wyjazdu na tor Nürburgring. Więcej o Gran Turismo w ID.