31-07-2018

Hotel Rialto

To chyba jeden z naszych ulubionych projektów. W czasach gdy zdjęć nie brało się ze stocków, a organizowało sesję.

Czasy, gdy na projekt mieliśmy więcej niż tydzień. Kiedy na prezentacji pokazaliśmy nasze koncepcje zobaczyliśmy uśmiech drugiej strony. Klient zniknął na chwilę i wrócił z lampą w kształcie takim, jak jedna z naszych propozycji logo. Tak rozpoczął się projekt Hotel Rialto.
Projekt osobiście bardzo mi bliski. Kiedyś szkoła na Hożej, potem na chwilę Politechnika. Róg Kruczej i Wilczej to miejsce którędy biegało się na Koszyki. Na dole zegarmistrz. Zegarki Seiko – powiew zachodu w latach komuny. I tak życie zatoczyło koło. Mieliśmy okazję współtworzyć hotel Rialto, boutique w centrum miasta. Każdy z 42 pokoi zaprojektowany indywidualnie. Inspiracje Afryką, podróżami i wspaniałą epoką Art Deco. Wszędzie nasze charakterystyczne logo. Mieliśmy poczucie uczestnictwa we wspaniałym przedsięwzięciu. Logo, identyfikacja wizualna, strona www i kampania w mediach to tylko część naszego udziału. Odwiedźcie hotel Rialto – miejsce gdzie często wracamy myślami.
P.S. Dzięki pracy przy tym projekcie przeprowadziliśmy później kampanię dla budowanego w Warszawie Sheratona, ale to już zupełnie inna historia.