0
lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Świetnych projektów
Agencja reklamowa iD advertising

O nas

Nasza agencja to suma doświadczeń z dużych  agencji reklamowych z własnymi przemyśleniami. Jeżeli pamiętacie kampanie ERY GSM czy Mleka Łaciatego to były nasze początki. Potem Mercedes-Benz Polska, z którym współpracujemy do dziś. W nazwie widać nasze zamiłowanie do psychologii: ID, EGO, SUPEREGO. Do tego dopisek Advertising i tak.. od 2000 roku. Domena to trochę zabawy literami gdzie ID jest w środku  www.aIDi.pl.

Trochę ludzi się przewinęło. Cieszy nadal kontakt z nimi, że czasem wpadną, czasem coś napiszą. Bo tę agencję tworzą ludzie.

Parę słów o nas
Poznaj
nasz zespół
3 kroki do sukcesu
Czyli jak rozpocząć współpracę z nami
3 proste kroki. Zaufaj naszemu doświadczeniu i rozeznaniu rynku. Dobry projekt, sprawdzeni wykonawcy to gwarancja najlepszej jakości jaką możesz otrzymać .
01
BRIEF
Przekaż podstawowe informacje. Czego potrzebujesz, w jakim terminie i w jakim budżecie. Masz wątpliwości SKONTAKTUJEMY się z Tobą pomagając w przygotowaniu rozwiązania reklamowego.
02
OFERTA
Specjalnie dla Ciebie przygotujemy BEZPŁATNĄ ofertę w ciągu 12 godzin. Zrobimy przegląd rynku, zaproponujemy najskuteczniejsze rozwiązanie.
03
PRODUKCJA
Po akceptacji warunków przystępujemy do realizacji. Projekt to 2-3 dni, produkcja zwykle około tygodnia.
Zrealizujemy każde Twoje
zlecenie reklamowe
Logo, projekt, kampanię w internecie czy jakiś gadżet. Przejrzyj zrealizowane przez nas prace. Zobacz dla ilu klientów realizowaliśmy zlecenia.
Jak się z nami współpracuje?
Opinie
klientów
Zasługujesz
na najlepszy serwis
Ponad 20 lat doświadczenia
Mamy duże doświadczenie
Ostatnie projekty
Prześlij zapytanie lub zadzwoń +48 602 412 355