Organizacja i obsługa eventów

Niezależnie od tego, jakie wydarzenie planujesz, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia w projektowaniu, przygotowaniu i organizacji eventów.

COVID-19 zmienił nasze spojrzenie na aktywność eventową. Tradycyjne, duże wydarzenia ustąpiły miejsca nowym formom – spotkania online, eventy hybrydowe, webinaria to teraz codzienność. Po dwóch latach obostrzeń pomału wracamy do tradycyjnych spotkań, ale zdajemy sobie sprawę, że eventy online już na stałe zagoszczą na rynku i w naszej ofercie ze względu na ich wysoki komfort i efektowny charakter.

Nasza agencja czuwa nad tym, aby telekonferencje czy imprezy online miały profesjonalną oprawę i na długo pozostały w pamięci uczestników. Dysponujemy odpowiednim sprzętem i doświadczeniem, dzięki czemu zorganizowane przez nas e-eventy zawsze można zaliczyć do udanych.

Wirtualna rzeczywistość daje nieskończenie wiele możliwości promocji. Jest to także przestrzeń, w której każdy z nas może się bezpiecznie spotkać. Planujesz telekonferencję lub e-event, ale nie masz pomysłu, jak zorganizować przedsięwzięcie tak, aby wszyscy byli zadowoleni? Pomożemy Ci w tym i zaplanujemy wyjątkowe wydarzenie online dla… nieograniczonej liczby uczestników! Gwarantujemy, że szybko przekonasz się do wirtualnych spotkań i dostrzeżesz potencjał e-eventów.

Skontaktuj się z nami – chętnie opowiemy Ci więcej o hybrydowych imprezach i porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach.

Więcej informacji:

CEO ID Advertising Marcin Filipowicz

Marcin Filipowicz

Prowadzenie Social Media

+48 602 412 355

Co oferujemy:

Targi i stoiska targowe

Tradycyjna forma jest chyba w roku 2022 jeszcze ciekawsza. Wszyscy są stęsknieni spotkań face to face, prezentacji swoich usług i produktów. Mamy doświadczenie w realizacji dużych wydarzeń targowych dla takich firm jak Sony czy Mercedes-Benz. Nasze zabudowy targowe zajmowały całe hale targowe a ekipy obsługiwały tysiące gości dziennie.

Stoiska handlowe

Czy w centrum handlowym czy na wolnym powietrzu – posiadamy doświadczenie i wiemy, jak efektownie dotrzeć do Twoich klientów. Nasi animatorzy i współpracownicy zadbają o odpowiednią i efektywną interakcję z Twoimi gośmi. Nie raz mierzyliśmy się z wyzwaniem zorganizowania stoisk w kilku miejscach jednocześnie. Dziś praktycznie normą jest, że stoiska daje się wykorzystać wielokrotnie.

Konferencje, kongresy, spotkania działów

Lata doświadczenia to także dobre rozeznanie w ofercie hotelowej w całej Polsce – to kwintesencja dobrego wydarzenia dla Twoich pracowników czy partnerów. Ważna jest technika i sprawna organizacja, niezależnie od tego, czy organizujesz spotkanie dla 50 czy 500 osób. Podczas takiego spotkania ważne jest również animowanie wydarzenia, zaskoczenie Twoich gości. Na naszych eventach Mateusz Damięcki siedział w podwieszonym oświetleniu by po godzinie prezentacji zaskoczyć uczestników “wysiadając z helikoptera”.

Wydarzenia online

Dysponujemy dostępem do świetnie wyposażonego studia telewizyjnego realizującego spotkania i prezentacje online, zgodne z zaleceniami COVID-19. Wystąpienia typu speech z nałożonymi ekranami i prezentacją. Realizujemy spotkania hybrydowe, podczas których część Twojego zespołu jest w studio, a reszta przed monitorami komputerów. Przygotujemy prezentacje, zrealizujemy efektowne intro i pełną oprawę graficzną. Tak, by zachwycić Twoich odbiorców.

Najczęściej zadawane pytania:

To spotkanie z Twoimi współpracownikami, klientami w przestrzeni wirtualnej. Ty jesteś w studio telewizyjnym z częścią Twojego zespołu. Reszta uczetników przed ekranem komputerów, urzdzeń mobilnym.

Platforma to wybrany przez nas program do obslugi wydarzenia. Może to Zoom, Blue Jeans, uwielbiany przez korporacje Microsoft Teams czy ClickMeeting.

Ilość ludzi w studiu reguluje reżim sanitarny. Ilość Twoich gości ejst praktycznie nieograniczona – może to być i 500 czy 600 osób

Koszty samego wydarzenia to wynajem studia, zapewnienie sprawnego przeprowadzenia wydarzenia. Nasze doświadczenie w tym zakresie jest bezcenne. Koszt 3 godzinnego wydarzenia od 5 000 zł netto

Prześlij zapytanie lub zadzwoń +48 602 412 355