01-06-2021

Gadżety

Niestandardowy gadżet?
Coś prostego z brandingiem do 50 zł?
Polecamy naszą agencję.
Wesprzemy Wasze Działy Sprzedaży przygotowując materiały na targi i eventy. Gadżety dla klientów, materiały dbające o Wasz profesjonalny wizerunek. Długopisy, koperty z nadrukiem, notesy, czekoladki czy tekstylia. Wszystko to przygotowane w jednym miejscu, profesjonalnie i na czas. Zapytania prosimy kierować na adres pokazany obok lub zadzwoń do Małgosi – szybko przygotuje propozycję wraz z wyceną.
Stoisko Mercedes-Benz na targach Caravan Show 2021

Jaki jest modny gadżet?

Jak to mówią, o gustach się nie dyskutuje albo moda przemija. Może być to zawsze przydatny kabel do telefonu, bank energii , markowy termos lub ekologiczna torba. Mamy doświadczenie w przygotowaniu gadżetów na miarę. Po prostu określ swoje potrzeby i napisz do nas. Wybierzemy dla Ciebie coś “modnego” 😉

Czym jest branding?

To chyba znacznie więcej niż umieszczenie samego logo na produkcie. To dobór kolorów, opakowania całe wykończenie materiału promocyjnego. Niekiedy niedrogie pudełko zaprojektowane pod Twoje potrzeby jest w stanie stworzyć nową jakość. 

Jakie gadżety do 50 zł?

To zależy jaka ilość jest potrzebna. Bo jeśli zamówisz 10 fajnych parasoli to zapłacisz np. 70 zł/szt., ale jeśli już zamówisz 100 takich parasoli to nie przekroczy to 50 zł/szt.
Gadżetów jest mnóstwo, a tym bardziej takich do 50 zł. Wszystko zależy jakie są Twoje potrzeby. Napisz, doradzimy 🙂

Jakie są rodzaje brandingu?

Czasami wystarczy estetyczna naklejka. Wytrzymały będzie sitodruk lub tampodruk. Na metalowych powierzchniach świetnie sprawdzi się tzw laser. Skontaktuj się z nami – doradzimy.