28-12-2021

Profile Social Media

Profile naszych klientów docierają do kilkudziesięciu tysięcy odbiorców. Zajmujemy się tworzeniem kontentu, moderacją czy supervisingiem 24/7/3. Social media to najbardziej dynamiczny kanał marketingu internetowego. Z social media zaczynasz dzień, zaglądasz na swojego walla w trakcie przerwy na kawę i kończysz z nim dzień. Ponad 3 godziny dziennie to scrolowanie, oglądanie, czytanie, pisanie. Początek tej aktywności datujemy na 2004 rok.  Obecnie korzysta z niego prawie 45% populacji czyli ponad 3,5 miliarda ludzi (www.statista.com). Social media to najskuteczniejszy kanał marketingu internetowego!  Statystyczny Polak korzysta z serwisów społecznościowych ponad 3 godziny dziennie. Scrollowanie ekranu, oglądanie treści video, czytanie i pisanie postów oraz komentarzy – to czynności praktykowane przez miliony osób w każdej wolnej chwili, od rana do późnej nocy. 
Marcin FIlipowicz - dane kontaktowe
Jeżeli Twoja firma nie istnieje w social mediach, nie istnieje również w świadomości tysięcy potencjalnych klientów! Tę prawdę znają marketingowcy każdej liczącej się na rynku marki. Dlatego właśnie serwisy takie jak Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn są obecnie najefektywniejszym sposobem dotarcia do szerokiej rzeszy odbiorców i zwiększenia sprzedaży – zarówno tej tradycyjnej, jak też internetowej. Dodatkowo, interakcje w formie bezpośrednich wiadomości, lajków i komentarzy budują więź z obecnymi i przyszłymi klientami marki. Co możemy dla Ciebie zrobić?
  • Stworzymy od zera lub zoptymalizujemy profile Twojej firmy w wybranych serwisach społecznościowych.
  • Zaproponujemy i wdrożymy kompleksową strategię marketingową, dopasowaną do specyfiki danego medium.
  • Zapewnimy publikację kreatywnie zredagowanych tekstów nawiązujących do prowadzonej przez Ciebie działalności, które uzupełnimy przykuwającymi uwagę grafikami.
  • Zajmiemy się moderacją profili i komunikacją z użytkownikami.
  • Wykonamy cykliczne analizy skuteczności przeprowadzonych kampanii a wyniki zaprezentujemy w formie jasnych i przejrzystych raportów
Pomożemy Ci zbudować rozpoznawalność i pozytywny wizerunek Twojej firmy w sieci, wzmocnić pozycję marki i pozyskać nowych klientów. Szkoda czasu na czekanie! Napisz lub zadzwoń już dziś!