24-03-2021

Video konferencja, webinary, spotkanie hybrydowe

Planujesz video konferencję, webinar spotkanie hybrydowe?
Rok 2020 przewrócił branże spotkań biznesowych do góry nogami. Spotkania twarzą w twarz zamieniły się w spotkanie przed ekranem komputera. Pomożemy je z zrealizować u Państwa w biurze bądź zaprosimy do sprawdzonego  studia umożliwiających połączenie się z Twoimi kontrahentami, klientami. Zoptymaliuzjemy Twoją prezentację, przygotujemy efektowną prezentację. Realizacja na platformach Teams, Zoom, BlueJeans oraz innych. Szybka wycena napisz | zadzwoń:
ID ADvertising Marcin Filipowicz

✔︎ Marcin Filipowicz
CEO

Co to jest event hybrydowy?

To spotkanie z Twoimi współpracownikami, klientami w przestrzeni wirtualnej. Ty jesteś w studio telewizyjnym z częścią Twojego zespołu. Reszta uczetników przed ekranem komputerów, urzdzeń mobilnym.

Jaka jest maksymalna liczba uczestników?

Ilość ludzi w studiu reguluje reżim sanitarny. Ilość Twoich gości ejst praktycznie nieograniczona – może to być i 500 czy 600 osób

Co to jest platforma?

Platforma to wybrany przez nas program do obslugi wydarzenia. Może to Zoom, Blue Jeans, uwielbiany przez korporacje Microsoft Teams czy ClickMeeting.

Jaki jest koszt e-eventu?

Koszty samego wydarzenia to wynajem studia, zapewnienie sprawnego przeprowadzenia wydarzenia. Nasze doświadczenie w tym zakresie jest bezcenne. Koszt 3 godzinnego wydarzenia od 5 000 zł netto