26-01-2021

#PodejmijWyzwanie #Ipsen

Kongres PTU

Podejmij Wyzwanie. to akcja zapoczątkowana na początku 
covidu mająca na celu integrację pracowników przebywających w trybie home office. Nasze zadanie zaczęło się od stworzenia popularnej grupy na WhatsAppie, przez stworzenie strony internetowej obrazującej program wydarzeń kończąc na najbardziej zwariowanych pomysłach typu cykliczne zajęcia jogi, fitnessu, wspólnego gotowania – całość transmitowana online, dostępna dla pracowników. Realizowaliśmy również programy podnoszące kompetencje pracowników – naszym gościem był sam pan Profesor Jerzy Bralczyk opowiadający o pięknym języku polskim.
W formule hybrydowej zrealizowaliśmy spotkanie wigilijne. Wcześniej przesłane prezenty pracownikom stanowiły przydatny rekwizyt wykorzystywane na spotkaniu online. Oprócz prezentacji, wspólnego śpiewania kolęd, zagościł u nas sommelier i opowiadał o sekretach win.
Gdy firma Ipsen zdecydowała się zaprezentować nowe biuro musiało to również zdarzyć się w formule hybrydowej. Prezentacja spotkania transmitowana była do pracowników w Polsce i za granicą 
Oczywiście całość oprawy graficznej również była przygotowana przez naszą agencję.
 
Realizujesz wydarzenie? Potrzebujesz k-visuala, materiałów promocyjnych, identyfikatorów. Napisz, zadzwoń. Wycenimy, zaprojektujemy, wyprodukujemy.
Malgosia Jozwiak