30-11-2021

Spot radiowy Vitrum D3

Radióweczka dla suplementu diety 

Zima, ciemno jedynym rozwiązaniem na poprawę odporności jest suplementacja Vitaminy D3. Vitrum D3 to suplement diety występujący w dwóch dawkach Forte – przeznaczonym dla młodzieży i osób dorosłych oraz Vitrum D3 powyżej 6 roku życia. 60 kapsułek to ponad 2 miesiące suplementacji – akurat na okres zimowy.

Nasz działania dla Vitrum D3 nie ograniczyły się jedynie do reklamy radiowej. Jesteśmy autorami spotu telewizyjnego, billboardów sponsorskich i kampanii w internecie. Tylko taki mix aktywności zapewni wzrost sprzedaży i wysoką świadomość marki. 

Siła oddziaływania radia wciąż jest duża. Radio pobudza wyobraźnię i wpływa na odbiorców. Już w 1938 roku nadane bez zapowiedzi spikera słuchowisko radiowe Orsona Wellesa spowodowało duże zamieszanie. Niektórzy słuchacze uwierzyli, że rzeczywiście miała miejsce inwazja Marsjan na Ziemię.

Pierwszą reklamę radiową wyemitowano w Stanach już w 1922 roku. W Polsce 

pierwsza reklama radiowa została nadana w 1927 roku na falach poznańskiej rozgłośni radiowej, dziś radia Merkury.  

Radio to skuteczne uzupełnieni mixu reklamowego. Wciąż słuchamy go chętnie w drodze do pracy czy podczas obowiązków domowych

Jaki jest sposób na skuteczną kampanię?

To miks dostępnym środków przekazu i platform. oczywiście działania o największym zasięgu reklamy telewizyjne i radiowe. W ostatnim okresie prasa została praktycznie wyparta przez działania on-line.

Jak nagrać dobry spot radiowy?

Oczywiście dobry pomysł uzupełniony o dobrego lektora z kilkoma smaczkami efektów specjalnych. Staramy się by w reklamie 30 sekundowej nazwa preparatu, usługi padła przynajmniej 3 razy.

Marcin FIlipowicz - dane kontaktowe