28-09-2020

#Webinaria #telekonferencje

Czy wrócimy do tradycyjnych eventów, spotkań? 

Czy pozostanie nam jedynie realizacja on-line.

Polecamy nasze usługi w zakresie małych i dużych realizacji.

Dysponujemy dostępem do świetnie wyposażonego studia telewizyjnego realizującego spotkania, prezentacje w duchu on-line, zgodne z zaleceniami Covid-19. Występienia typu speech z nałożonymi ekranami i prezentacją. Rezalizujemy spotkania hybrydowe podczas których część Twojego zespołu jest w studio, a reszta przed monitorami komputerów. Przygotujemy prezentacje, zrealizujemy efektowne intro i pełną oprawę graficzną. Tak by zachwycić Twoich odbiorców.


#webinaria #telekonferencje

 

Dane kontaktowe ID Advertising

Najczęściej zadawane pytania:

To spotkanie z Twoimi współpracownikami, klientami w przestrzeni wirtualnej. Ty jesteś w studio telewizyjnym z częścią Twojego zespołu. Reszta uczetników przed ekranem komputerów, urzdzeń mobilnym.

Platforma to wybrany przez nas program do obslugi wydarzenia. Może to Zoom, Blue Jeans, uwielbiany przez korporacje Microsoft Teams czy ClickMeeting.

Ilość ludzi w studiu reguluje reżim sanitarny. Ilość Twoich gości ejst praktycznie nieograniczona – może to być i 500 czy 600 osób

Koszty samego wydarzenia to wynajem studia, zapewnienie sprawnego przeprowadzenia wydarzenia. Nasze doświadczenie w tym zakresie jest bezcenne. Koszt 3 godzinnego wydarzenia od 5 000 zł netto