28-09-2021

Organizacja targów, eventów i wydarzeń

Niezależnie jakie wydarzenie planujesz możesz skorzystać z naszego doświadczenia. Covid-19 zmienił nasze spojrzenie na branżę eventów. Tradycyjne duże wydarzenia często zyskują hybrydową formę. Powracamy do tradycyjnych eventów ostrożnie z jeszcze większymi wymaganiami.

Targi i stoiska targowe

Tradycyjna forma jest chyba w roku 2022 jeszcze ciekawsza. Wszyscy są stesknieni za spotkań face to face. Prezentacją swoich usług i produktów. Mamy doświadczenie w realizacji dużych wydarzeń targowych dla takich firm jak Sony czy Mercedes-Benz. Nasze zanudowy targowe zajmowały całe hale targowe a ekipy obsługiwały tysiące gości dziennie.

Stoiska handlowe

Czy w centrum handlwym czy na wolnym powietrzu posiadamy doświadczenie jak efektownie dotrzeć do Twoich klientów. Nasi animatorzy i współpracownicy zadbają o efektywny dostęp do Twoich klientów. Nie raz mierzyliśmy się z wyzwaniami organizacji stoisk w kilku miejsca jednocześnie. Dziś praktycznie normą jest, że stoiska daje się wykorzystać wielokrotnie.

Konferencje, kongresy, spotkania działów

Przez lata nabyliśmy dobre rozeznanie w ofercie hotelowej w całej polsce – to kwintesencja dobrego wydarzenia dla Twoich pracowników czy partnerów. Ważna jest technika, sprawna organizacje, niezależnie czy organizujesz spotkanie dla 50 czy 500 osób. Podczas takiego spotkanie również ważne jest animowanie, zaskoczenie Twoich gości. Na naszych wydarzeniach Mateusz Damięcki siedział w podwieszonym oświetleniu by po godzinie prezentacji zaskoczyć uczestników “wysiadając z helikoptera”.

Wydarzenia online

Dysponujemy dostępem do świetnie wyposażonego studia telewizyjnego realizującego spotkania, prezentacje w duchu on-line, zgodne z zaleceniami Covid-19. Wystąpienia typu speech z nałożonymi ekranami i prezentacją. Realizujemy spotkania hybrydowe, podczas których część Twojego zespołu jest w studio, a reszta przed monitorami komputerów. Przygotujemy prezentacje, zrealizujemy efektowne intro i pełną oprawę graficzną. Tak by zachwycić Twoich odbiorców.

 

Eventy online uzupełniły krajobraz spotkań. Wysoki komfort uczestników i efektowny charakter. Nasza agencja marketingowa czuwa zaś nad tym, aby telekonferencje czy imprezy online miały profesjonalną oprawę i na długo zapadały w pamięci. Dysponujemy odpowiednim sprzętem i doświadczeniem, dzięki czemu organizowane przez nas e-eventy zawsze można zaliczyć do udanych.

Wirtualna rzeczywistość daje nieskończenie wiele możliwości na promocję. Jest to także przestrzeń, w której każdy z nas może się ze sobą bezpiecznie spotkać. Planujesz telekonferencję lub e-event, ale nie masz pomysłu, jak zorganizować przedsięwzięcie, aby wszyscy byli zadowoleni? Pomożemy Ci w tym i zaplanujemy wyjątkowe wydarzenie online dla… nieograniczonej liczby uczestników! Gwarantujemy, że szybko przekonasz się do wirtualnych spotkań i dostrzeżesz potencjał e-eventów. Skontaktuj się z nami – chętnie opowiemy Ci więcej o hybrydowych imprezach i porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach.

Dane kontaktowe ID Advertising

Najczęściej zadawane pytania:

To spotkanie z Twoimi współpracownikami, klientami w przestrzeni wirtualnej. Ty jesteś w studio telewizyjnym z częścią Twojego zespołu. Reszta uczetników przed ekranem komputerów, urzdzeń mobilnym.

Platforma to wybrany przez nas program do obslugi wydarzenia. Może to Zoom, Blue Jeans, uwielbiany przez korporacje Microsoft Teams czy ClickMeeting.

Ilość ludzi w studiu reguluje reżim sanitarny. Ilość Twoich gości ejst praktycznie nieograniczona – może to być i 500 czy 600 osób

Koszty samego wydarzenia to wynajem studia, zapewnienie sprawnego przeprowadzenia wydarzenia. Nasze doświadczenie w tym zakresie jest bezcenne. Koszt 3 godzinnego wydarzenia od 5 000 zł netto